Умови використання сервісу nevusLab

Дата набрання чинності — 14.04.2020

Ці умови використання веб-сервісу nevusLab («Умови») є пропозицією укласти договір приєднання про безоплатне використання веб-сервісу nevusLab, розміщеного за адресою: https://nevuslab.comсервіс»), користувачем сервісу шляхом беззастережного прийняття користувачем цих Умов («Договір»).

Умови вважатимуться прийнятими, а Договір зі всіма його додатками — укладеним з моменту використання користувачем сервісу. Невід’ємною частиною Договору є Політика конфіденційності nevusLab.

Використанням сервісу є ознайомлення з інформаційними матеріалами, опублікованими сервісом, чи їх використання будь-яким способом, використання форми зворотного зв’язку, а також використання функціоналу сервісу, у тому числі, доступного за посиланням https://nevuslab.com/pereviryty-rodymku. Користувач сервісу — будь-яка дієздатна фізична особа, яка досягла 18 років та використовує сервіс для власних некомерційних потреб.

Якщо ви не згодні або не можете забезпечити відповідність з будь-яким положенням Умов, ви зобов’язані повністю припинити використання сервісу та будь-яких інформаційних матеріалів, опублікованих сервісом. Якщо ви маєте будь-які запитання або у вас є будь-які ідеї, як можна покращити сервіс, будь ласка, напишіть нам на contact.nevuslab@gmail.com.

 1. Загальні положення та застереження
  1.1. Предметом Договору є надання користувачеві доступу до сервісу та інформаційних матеріалів, опублікованих сервісом, а також передача на запит користувача інформації партнерам сервісу з метою надання додаткової інформації.
  1.2. Сервіс можуть використовувати лише фізичні особи та лише для особистих некомерційних потреб. Використання сервісу чи будь-яких інформаційних матеріалів, опублікованих сервісом, з комерційною метою заборонено.
  1.3. Адміністратор сервісу не є лікарем та не надає користувачам виключно можливість доступу до сервісу відповідно до принципів «як є» («as is») та «як можливо» та здійснює технічну підтримку сервісу.
  1.4. Надання доступу до сервісу не є наданням будь-яких медичних послуг, медичних консультації, медичної допомоги, включаючи, будь-яких медичних тестувань чи оцінювань. Інформаційні матеріали, опубліковані сервісом, носять винятково інформаційний та пізнавальний характер, а опублікування не може вважатися професійними медичними порадами. Будь-яка інформація, опублікована сервісом, не є персоналізованою і не може вважатися індивідуальними рекомендаціями чи інструкціями щодо стану здоров’я.
  1.5. Незважаючи на те, що користувач може ініціювати передачу власної інформації партнерам сервісу, які є професійними лікарями, повідомлення, отримані від партнерів, не є індивідуальними рекомендаціями щодо захворювань чи способу лікування, медичними консультаціями чи медичними послугами та не повинні сприйматися користувачем як надання медичної допомоги. Мета таких повідомлень — надання користувачам базової інформації щодо шкірних захворювань, ознайомлення користувачів з ризиками самолікування та спонукання користувачів звертатися до лікарів відповідного профілю поза межами сервісу.
  1.6. Сервіс не несе відповідальності за використання користувачем інформаційних матеріалів чи інформацію, отриману від партнерів сервісу. Сервіс не несе відповідальності за: а) зміст інформаційних матеріалів — інформація отримана та адаптована сервісом із відкритих джерел; та б) зміст будь-якої інформації, отриманої користувачем від партнерів сервісу.
 2. Використання сервісу
  2.1. У разі наявності будь-яких проблем зі здоров’ям чи незадовільного самопочуття, користувач не повинен використовувати сервіс. У такому випадку користувач має невідкладно звернутися за кваліфікованою медичною допомогою.
  2.2. Надання доступу до сервісу, інформаційних матеріалів, опублікованих сервісом, а також передача інформації користувачів за їхнім запитом партнерам сервісу здійснюється на безоплатній основі.
  2.3. Оскільки сервіс та інформаційні матеріали є об’єктом інтелектуальної власності, для цілей використання сервісу користувач отримує невиключну ліцензію без права передачі на доступ та використання сервісу відповідно до доступного функціоналу. Користувач має право використовувати сервіс та інформаційні матеріали, розміщені сервісом, винятково для персональних некомерційних цілей та лише у відповідності до Договору та у межах функціоналу сервісу.
  2.4. Користувач не має права відтворювати, повторювати, копіювати, продавати чи перепродавати, а також використовувати з комерційною метою сервіс та будь-які інформаційні матеріали.
  2.5. Приймаючи ці Умови, користувач дає згоду на обробку персональних даних відповідно до Політики конфіденційності nevusLab. Політика містить інформацію про те, яким чином, які персональні дані та з якою метою персональні дані будуть оброблятися.
  2.6. Сервіс залишає за собою право публікувати рекламні матеріали у будь-якому вигляді. Цим користувач також надає згоду на отримання маркетингових повідомлень на номер телефону та електронну пошту.
 3. Заключні положення
  3.1. Сервіс може самостійно та без попереднього погодження користувача час від часу змінювати, доповнювати чи в інший спосіб модифікувати Умови (Договір), Політику приватності nevusLab чи будь-який функціонал сервісу, тому, будь ласка, періодично перевіряйте цю сторінку та тестуйте сервіс, щоб упевнитися, що ви задоволені будь-якими змінами. Додаткові повідомлення про будь-які зміни з’являться у сервісі. Якщо ви продовжуєте використовувати сервіс чи інформаційні матеріали після таких змін, вважатиметься, що ви прийняли зміни.
  3.2. Якщо які-небудь умови Договору чи зміни до нього неприпустимі для користувача, користувач не має права починати/продовжувати користуватися сервісом чи інформаційними матеріалами.
  3.3. Користувач повідомлений та погоджується, що сервіс може припинити функціонування у будь-який момент, незалежно від попереднього повідомлення користувача.
  3.4. Для зв’язку з адміністратором, будь ласка, використовуйте адресу електронної пошти: contact.nevuslab@gmail.com.